İş camiasından Özkılıç’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Özakar A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Fikri Aksu, Aydın Mühendislik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı İdris Aydın, Arslan Demir Çelik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Arslan, Okçuoğlu İnş. A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Özpolat ve Mega Arslan A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Arslan’dan oluşan heyet DOGÜNSİFED Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Özkılıç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette; Aksu, Aydın, Arslan, Özpolat, Arslan ve Özkılıç, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı.

Bölgenin en önemli sivil toplum kuruluşlarını bünyesinde barındıran Doğu ve Güneydoğu Sanayici İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (DOGÜNSİFED) 7. Olağan Genel Kurulunda Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Aziz Özkılıç’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

 

AKSU, AYDIN, ARSLAN, ÖZPOLAT, ARSLAN

Özakar A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Fikri Aksu, Aydın Mühendislik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı İdris Aydın, Arslan Demir Çelik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Arslan, Okçuoğlu İnş. A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Özpolat ve Mega Arslan A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Arslan’dan oluşan heyet, geçtiğimiz hafta gerçekleşen Doğu ve Güneydoğu Sanayici İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (DOGÜNSİFED) 7. Olağan Genel Kurulu’nda; Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Aziz Özkılıç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

DOĞÜNSİFED VE ÖZKILIÇ’A BAŞARILAR

İş camiası heyeti; Özkılıç’ın DOGÜNSİFED Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilmesinden dolayı memnuniyetlerini belirtti. Ziyarette heyet adına konuşan Özakar A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Fikri Aksu; DOGÜNSİFED’in bölgemizin ve kentimizin iş camiasına, ekonomik ve sosyal olarak yapmış olduğu katkıların önemine değindi ve aynı camiadan bulunan Özkılıç’ın başarılarının devamını diledi.

DOGÜNSİFED Başkanı Özkılıç ise, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek federasyonun yapmış olduğu çalışmalarından ve yönetiminden bilgiler verdi. Özkılıç, iş camiasının bölge ve kentin kalkınması açısından önemine vurgu yaparak; “DOGÜNSİFED yönetimi olarak bölge ve kentin kalkınması adına iş dünyasının olmazsa olması olan STK’lar ile birlikte iş dünyasıyla birlikte yapılan çalışmaların her ne olursa olsun devam edecektir. DOGÜNSİFED olarak bu amacın öncüsü olacağız” dedi.

 

Özkılıç,  iş camiasını her türlü sorun ve sıkıntılarında DOGÜNSİFED olarak çözüm odaklı çalışmalarla destekleyicisi olacaklarını dile getirip; bu anlamlı ziyaretten dolayı teşekkürlerini ifade etti. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.